قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / عدم بکارگیری رشته های غیر مرتبط / جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات بکار گیری افراد غیر مرتبط در آزمایشگاهها( استان آذربایجان غربی)

جلسه هم اندیشی بررسی مشکلات بکار گیری افراد غیر مرتبط در آزمایشگاهها( استان آذربایجان غربی)

      جلسه هم اندیشی بررسی چالشها و فرصتهای اجرای آئین نامه تاسیس و مدیریت آزمایــــشگاهها در خصــوص بکار گیــری افراد با مدارک غیــــر مرتبط در بخش های فنی آزمایشگاههای تشخیص طبی درمورخه ۱۸ دیماه در سالن اجتماعات معاونت درمان با حضور جمعی از مسئولین فنــی آزمایــشگاههای خصوصی و مدیریت و کارشناسان آزمایشگاه مرجع سلامت و اداره امور آزمایشگاههای استان آذربایجان غربی برگزار گردید .

     در این جلسه ضمن تاکید بر رعایت الزامات قانونی و آئین نامه ای، چالشهای قانونی بکار گیری نیروهای غیر مرتبط در آزمایشگاهها، مشکلات و روشهای اصلاح وضعیت فعلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

یک دیدگاه

  1. بیمارستان امام علی کرج

    با سلام
    بنده موردی رو سراغ دارم که اخیرا بصورت نیروی طرحی به مرکز ما معرفی شده و رشته ایشان میکروب شناسی است و چند ماه هست که بابت طرحی که شامل ایشان نمی شود حقوق دریافت می کند و چون از طرف رئیس بیمارستان معرفی شده می بایست حتما در همه قسمت های فنی آموزش ببیند و کار کند! و معادل پرسنل رسمی حقوق بگیرد . #پارتی بازی در این حد#

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *